Objevení a posilování osobního vztahu s Ježíšem je jediná cesta, která dává smysl pro budoucnost. Cítíte v hloubce srdce, že tato myšlenka ukrývá pozitivní výzvu i pro váš život? Chcete získat vnitřní klid a novou vizi, že to nejlepší je pořád před námi? Toužíte navázat a rozvíjet ten nejdůležitější vztah vašeho života?

22.–25. květen 2023

Vždy od 19:00 hod

Kornelius Novak

Kornelius Novak

bývalý vyhazovač a vicemistr Nemecka v kulturistice.

Kornelius Novak se narodil v roce 1975. Vyrůstal v Německu, během dospívání chodil do skautu a trávil čas v posilovně. Vypracoval se až k titulu vicemistra v kulturistice. Ještě jako neplnoletý, bez řidičského průkazu nechtěně srazil cyklistu. Velké léčebné výlohy ho donutily vzít práci vyhazovače na diskotéce, čímž se mnohokrát ocitl v bezprostředním ohrožení života. Proto se rozhodl podstoupit změnu životního stylu. Kornelius měl vždy velmi vřelý vztah k motorkám, využil kontaktů z diskotéky a začal šířit evangelium mezi motorkářskými gangy v Německu a Norsku. Kornelius Novak stál u zrodu evropského svazu motorkářů a založil klub křesťanských motorkářů Holy Riders Germany.

Kornelius momentálně žije ve Švédsku. Jako pastor a misionář se věnuje evangelizaci v různých zemích včetně České republiky. Napsal několik knih, mezi nejznámější patří „Křížem krážem na scéně“, kde představuje bouřlivé životy svých dvaceti přátel i toho svého. Přednášky v podání Kornelia Novaka jsou zajímavější o skutečnost, že se nejedná o profesionálního církevního teologa, ale o motorkáře, který teologickou školu vystudoval až v pozdější době. Skutečné životní příběhy používá jako klíč k otevírání otázek etiky, smyslu života a opravdových hodnot.

BEA CENTRUM – sál Éta

tř. Kosmonautů 1288/1 | Olomouc

Sbor církve adventistů s.d.

Smetanova 8 | Mohelnice

Kontaktní formulář

14 + 15 =

Kontakt:

Sbor církve adventistů sedmého dne
Olomouc

Balcárkova 751/12

77900 Olomouc – Nová Ulice

telefon: +420 739 382 789 

 

 

Všechna práva vyhrazena